







5 980 ₴
Багатофункціональний комод для швачки. Комод, який стане в нагоді кожній швачки або будь-якого хто захоплюється пошиттям речей у вільний час. Велика кількість висувних панелей і ящиків спростять вашу роботу і зроблять її більш комфортною.
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 90 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 95 см |