





1 582 ₴
Письмовий стіл Пи-Пи-1, виробник фабрика Компанит (Україна).
Відмінний недорогий практичний і функціональний письмовий стіл, що характеризується стильним дизайном і високою місткістю. За рахунок широкої палітри різних кольорів впишеться у будь-який інтер'єр.
Меблевий виріб виконаний з якісних матеріалів, що повністю відповідають європейським стандартам, що вказує на його довговічність. Товщина ДСП 16 мм, фірми Kronospan(Швейцарія).
Меблі доставляються в розібраному виді у фабричній упаковці(гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою для складання, усі технічні отвори просвердлені.
Габарити столу :
Габарити упаковки :
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку.
Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару.
Меблі доставляються в розібраному виді у фабричній упаковці(гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою для складання, усі технічні отвори просвердлені.
При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першої плати| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1175 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 736 мм |
| Вага | 48 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |