






2 359 ₴
Письмовий стіл Декан 2, виробник фабрика Компанит (Україна).
Відмінний недорогий практичний і функціональний письмовий стіл, що характеризується стильним дизайном і високою місткістю. За рахунок широкої палітри різних кольорів впишеться у будь-який інтер'єр.
Меблевий виріб виконаний з якісних матеріалів, що повністю відповідають європейським стандартам, що вказує на його довговічність.
Меблі доставляються в розібраному виді у фабричній упаковці(гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою для складання, усі технічні отвори просвердлені.
Габарити столу :
Габарити упаковки :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |