


1 238 ₴
Письмовий стіл Учень, виробник фабрика Компанит (Україна).
Відмінний недорогий практичний і функціональний письмовий стіл. За рахунок широкої палітри різних кольорів впишеться у будь-який інтер'єр.
Стіл укомплектований тумбою, розділеною усередині горизонтальною полицею навпіл.
Матеріал столу - ламіноане ДСП, цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку. Стіл виготовлений з ДСП фірми Swisspan(Швейцарія)
Меблі доставляються в розібраному виді у фабричній упаковці (гофрований картон), в комплекті з фурнітурою і схемою для складання, Усі технічні отвори просвердлені.
Габарити столу :
Габарити упаковки :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1150 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 736 мм |
| Вага | 26 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |