

2 140 ₴
Письмовий стіл з полками Intarsio Woort Індастріал / Антрацит
Woort - надійна, максимально продумана конструкція для найбільш комфортного використання та розташування Вашого комп'ютера і супутньої техніки. Простора стільниця і спеціально відведена ніша, дозволяють розмістити книги, папки та інше як будемо Вам зручно.
Стіл поставляється в розібраному вигляді. Виріб повністю готовий до збирання, додається детальна інструкція, завдяки якій зібрати його самостійно не складе праці.
Матеріал:
Розмір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 786 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |