
1 193 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 55 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 94 см |