


4 095 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Ліжко Модерн - ексклюзивний виріб. Виконаний з ламінованого ДСП із вставками із шкірозамінника. Використовується якісна Польська фурнітура.
Розміри ліжка: 1750х2080, сп. місце 1600х2000.
(Ліжко можна замовити будь-якого розміру за вашим бажанням. Колір та матеріал також можна вибрати за вашим бажанням).
Тумбочки продаються окремо. (у ВАРТІСТЬ ЛІЖКА НЕ ВХОДЯТЬ)
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку.
Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару.
При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першої плати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 175 см |
| Ширина ліжка | 208 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |