


165 ₴
Табурет для сидіння: м'який, комфортний, компактний. Дуже зручно використовувати в передпокої. Ідеально підійде і в дитячу ігрову кімнату. Табурет зроблений в класичному стилі. Виготовляються в різний кольорах ламінованого ДСП, різних оббивних тканинах і шкірозаміннику.
Важливо!!! Кольори в наявності можуть відрізнятися від фото на сайті.
Розміри:
Ширина: 29см;
Глибина: 20см;
Висота: 25 см
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першої плати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип | Табуретка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина табуретки | 200 мм |
| Висота табуретки | 250 мм |