

2 111 ₴
Наповнення:
Чохол - тканина жаккард
піна
термовойлок
Пружинний блок "Боннель" 120 шт. / М²
термовойлок
пінополіуретан
Чохол - тканина жаккард
Еко 42 - двосторонній матрац. Щоб значно продовжити термін служби матраца, його періодично потрібно перевертати. Гарантія 18 місяців.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | залежний пружинний блок "Вonnel" |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, термоволокно |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 120 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Висота | 17 см |
| Розмір матраца, см | 90х190 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 90 см |