






11 645 ₴
Розміри кухні:
Розмір: Ширина - 1,8 м; Висота верхніх ящиків - 80см; Висота нижніх ящиків - 82см;
Нижні ящики: Тумба під мийку - 60см. Тумба з двома висувними ящиками на телескопічних направляючих - 60см, Тумба з висувним ящиком і поличками - 30см (2шт)
Верхні ящики: Два ящика з горизонтальними дверцятами і полицею - 60см. (Обладнані кухонними ліфтами). Два ящика з вертикальним відкриванням дверцят - 30 см.
Стільниця не входить в зазначену вартість!
Зверніть Вашу увагу! Ціна вказана за дану виконану кухню з урахуванням фурнітури, матеріалу виготовлення та розміру. Ваша кухня може відрізнятися своїми унікальними розмірами, комплектацією та іншими параметрами і відповідно вартістю. Звертайтеся за прорахунком і приємних покупок! Якщо бажаної кухні не виявилося в наявності, або Покупець хоче змінити колір фасаду або корпусу, то компанія "Меблева Країна" виготовить кухню протягом 7 робочих днів. Базові кольори корпусу та фасадів кухні, які не впливають на ціну кухонного гарнітуру:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 1800 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Довжина верхнього рівня | 1800 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 800 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |