Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як позбутися від нагромадження взуття? Особливо гостро це питання постає в маленькому передпокої або коридорі.
Тумба для взуття прекрасно вирішує це питання в маленькому приміщенні.
Більшість господинь вважають за краще використовувати відкриті полиці для взуття.
-
взуття прекрасно провітрюється;
-
не має запаху;
-
відмінно зберігає свій вигляд.
Полиця для взуття виконана з високоякісного ЛДСП прослужить вам довго, Компактний розмір тумби 700 * 300 * 800 не займе багато місця у вашому передпокої.
|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Стан | Новий |
|
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
|
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 800 мм |