



2 690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха гірська темна |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 193 см |
| Ширина ліжка | 83 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 79 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |