

1 101 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Стіл "Модерн". компактний, Елегантний стіл. Ідеально підходить для кухні невеликих розмірів. Стіл має простий у використанні поворотно-відкидний механізм, завдяки чому легко розкладається і складається.
Розміри розкладного столу: 850 (1200) Х600 (850) х750 (732) мм.
Стіл виготовлений з високоякісної ламінованої ДСП,
ніжки столу - дерево.
Кути столу - закруглені ..
Колір столу: Дуб Сонома
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 850 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 732 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 850 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна із заокругленнями |