


1 385 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Габарити столу в складеному вигляді:
Габарити столу в розкладеному вигляді:
Стіл виконаний з поворотним механізмом з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, облицьованого кромкою 2 мм. Його розмір в складеному вигляді становить 900х600х782 мм, а в розкладеному вигляді 1200х900х766 мм. Металеві ніжки діаметром 50 мм кріпляться до корпусу столу і укріплені всередині дерев'яними брусками циліндричної форми, щоб надати ніжок жорсткості і захистити стіл від розхитування. Можливе виготовлення столу в інших кольорах і розмірах.
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні | |
|---|---|
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха гірська темна, Ясень Шимо світлий, Горіх екко, Горіх лісовий, Ясень темний Шимо, Дуб венге, Дуб сонома, Дуб атланта, Бук натуральний, Яблуня локарно |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Так |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |