









12 970 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Кухня "Морська хвиля" від виробника. Ціна вказана без урахування стільниці. Ширина кухні 2,2
Якщо бажаної кухні не виявилося в наявності, або Покупець хоче змінити колір фасаду або корпусу, то компанія "Меблева Країна" виготовить кухню протягом 21 робочих днів. Базові кольори корпусу та фасадів кухні.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація барною стійкою | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2200 мм |
| Глибина нижнього рівня | 570 мм |
| Висота нижнього рівня | 850 мм |
| Довжина верхнього рівня | 1600 мм |
| Глибина верхнього рівня | 400 мм |
| Висота верхнього рівня | 900 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип меблевої ручки | ручка-планка |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |