
6 200 ₴
2-х дверна шафа-купе базова комплектація
Фасади: Дзеркало + Дзеркало, ДСП + ДСП або Дзеркало +ДСП)
Профіль: Срібло.
Колір ДСП: (Анжелік, Бук, Венге-магія, Венге світле, Вишня Оксфорд, Дуб Молочний, Дуб Сонома-Трюфель, Дуб Снома, Вільха гірська, Горіх лісовий, Горіх темний, Яблуко локарно, Ясен Шимо) на вибір покупця.
Стандартне наповнення шафи: (полки + плательне відділення)
Тремпель для одягу.
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При использовании опции "Пром-Оплата" деньги (вся сумма стоимости товара) Покупателя будут зарезервированы на счете портала "Prom". После получения товара Покупателем на "Новой Почте", деньги будут переведены на счет Продавца. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Влаби |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Декор фасаду | Піскоструй, Фотодрук (фото-вітраж), Лакобель, Дзеркало, Комбіновані фасади |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий, Дуб молочний, Ясень темний Шимо, Дуб сонома, Венге магія, Дуб світлий сонома |
| Стан | Новий |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1600 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Висота шафи-купе | 2100 мм |
| Фасади шафи | |
| Тип фасаду | ДСП + Піскоструй |