






3 640 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Представляємо Вашій увазі металеве ліжко Палермо. Ліжко виготовлене з меблевої труби товщиною перерізу від 1.2 до 1.5 мм в залежності від деталі. Для фарбування використовується порошкова фарба. Спальне місце складається з металевих трубок, що зустрічаються практично у всіх ліжок з металу. Для з'єднання використовуються болти, які дуже легко прикручуються, також для необхідності, ліжко можна розбирати і збирати кілька разів і вона не втратить свою міцність і стійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метакам |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Емаль |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Висота спального місця | 30 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | кований метал |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |