




1 559 ₴
При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 550 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 932 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1622 мм |
| Висота столу | 736 мм |
| Ширина столу | 600 мм |