




16 500 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2000 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2000 мм |
| Глибина верхнього рівня | 450 мм |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |