

11 200 ₴
Кухня Аврора. Сучасна, комфортабельна кухня,Корпус виконан із високоякісного ламінованого ДСП,фасади МДФ.Вартість кухні вказана за 2м.погонних без урахуваня вартості стільніці.
Якщо бажаної кухні не виявилося в наявності, або Покупець хоче змінити колір фасаду або корпусу, то компанія "Меблева Країна" виготовить кухню протягом 21 робочих днів. Базові кольори корпусу та фасадів кухні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2000 мм |
| Глибина нижнього рівня | 470 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2000 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |