



3 320 ₴
Малютка "Куб" красива, оригінальна канапка для дітей з функціональним коробом для білизни.Дерев'яний каркас. Наповнювач - пенополиуретан - гипоалергенный, екологічно чистий і довговічний матеріал.
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спального місця | Так |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип дивана | прямий |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 105 см |
| Глибина дивану | 80 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |