
2 220 ₴
Сучасний комп'ютерний стіл Джуск А виготовляється в поєднанні кольорів ЛДСП : "Дуб сонома трюфель" і "Мигдаль".
Стіл Jusk А має висувний ящик, двері і відкриту поличку, зручне робоче місце. Можливість розміщення тумби праворуч або ліворуч на ваш вибір.
Стіл поставляється в розібраному виді. Виріб повністю готовий до складання, додається детальна інструкція, завдяки якій зібрати його самостійно не складе труднощів.
При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 786 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |