


4 299 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Кухонний куточок "Мальта"
Набір: куточок, стіл розкладний, два табурети.
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Стіл | Так |
| Табурет | 2 шт. |
| Розкладний стіл | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1360 мм |
| Глибина куточка | 900 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 820 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1100 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 800 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 330 мм |
| Глибина табурета | 330 мм |
| Висота табурета | 420 мм |