

522 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Табурет виконаний з ДСП. Ідеальний варіант для кухні. Під замовлення може бути виконаний в різних колірних варіантах.
Розміри:
Ширина - 320 мм;
Висота - 420 мм;
Глибина - 320 мм.
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина табуретки | 290 мм |
| Висота табуретки | 414 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |