
12 005 ₴
Розмір: Ширина - 1,8 м; ; Висота нижніх ящиків - 82см; Нижні ящики: Тумба під мийку - 60см. Тумба з двома висувними ящиками на телескопічних направляючих - 60см, Тумба з трьома висувними ящиками на телескопічних направляючих - 60см. Верхні ящики: Два ящика з горизонтальними дверцятами - 60см. (Обладнані кухонними ліфтами). Ящик з відкривними дверцями - 60 см Стільниця не входить в зазначену вартість! Зверніть Вашу увагу! Ціна вказана за дану виконану кухню з урахуванням фурнітури, матеріалу виготовлення та розміру. Ваша кухня може відрізнятися своїми унікальними розмірами, комплектацією та іншими параметрами і відповідно вартістю. Звертайтеся за прорахунком і приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 1800 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Довжина верхнього рівня | 1800 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |