





7 122 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Диван-ліжко Малютка "Марсель" прекрасний варіант для невеликої кімнати. Завдяки своєму зовнішньому вигляду і малим розмірам, диван ідеально підійде для вітальні, а також дитячої кімнати. Є ящик для білизни. Розкладний механізм акордеон (рекомендується використовувати для щоденного сну).
Можна замовити в іншому розмірі.
ГАБАРИТИ
Ширина - 1560 мм.
Глибина - 920 мм
Висота - 920 мм
Спальне місце - 1200х1900 мм.
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 92 см |