



7 886 ₴
Шафа купе в передпокій, спальню або будь-яку іншу кімнату. Колір: Ясень Шимо темний. Фасади: Піскоструй + Піскоструй. Мал. П2-67 фон дзеркало, малюнок пісок. Внутрішнє наповнення: плательного відділення (з двома полками: зверху і знизу) і поличне відділення з іншого боку (5 полиць + 2 висувних ящика на телескопічних направляючих). У плательному відділенні знаходиться труба для одягу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Влаби |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Декор фасаду | Піскоструй |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень темний Шимо |
| Стан | Новий |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1600 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 500 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |