



3 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Горіх лісовий |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 30 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |