
1 101 ₴
Габаритні розміри:
Ширина: 550 мм
Висота: 740 мм.
Глибина: 900 мм
В розкладеному вигляді:
Ширина: 900 мм
Висота: 724 мм
Глибина: 1100 мм
Розмір упаковки: КС-3 — 900х550х85 мм.
Вага: 19,6 кг +/-5%
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня локарно |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 724 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1100 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |