
7 076 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Влаби |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Декор фасаду | Піскоструй, Фотодрук (фото-вітраж), Лакобель, Дзеркало, Комбіновані фасади |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий, Дуб молочний, Ясень темний Шимо, Дуб сонома, Венге магія, Дуб світлий сонома |
| Стан | Новий |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1500 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Висота шафи-купе | 2100 мм |
| Фасади шафи | |
| Тип фасаду | Фотодрук + Фотодрук |