







520 ₴
Полиці – це важливий предмет інтер'єру, який можна встановити в будь-якій кімнаті: вітальні, кухні, спальні, передпокою або дитячій. Компанія КОМПАНІТ представляє широкий вибір варіантів настінних полиць, які прикрасять інтер'єр вашого дому, квартири або офісу. Полиці створюють в інтер'єрі будинку або офісу порядок. Книги, журнали, сувеніри, фотографії та вазони з квітами тепер будуть знаходитися на своїх місцях. А вас буде радувати затишок і комфорт.
Характеристика виробу
Габаритні розміри:
Ширина: 416 мм
Висота: 648 мм
Глибина: 416 мм
Розмір упаковки: П -10 — 616х420х65 мм.
Вага: 9 кг +/-5%
Матеріал: ламіноване ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома, Німфея Альба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Довжина | 416 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Висота | 648 мм |
| Матеріал | ДСП |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий, Дуб молочний, Горіх екко, Венге, Дуб венге |
| Стан | Новий |