









12 630 ₴
Ціна може змінитися. Перед купівлею уточнюйте!
Кухня "Аляска" від виробника. Ціна без урахування стільниці.
Тут ви можете замовити розрахунок кухні
Якщо бажаної кухні не виявилося в наявності, або покупець хоче змінити колір фасаду або корпусу, то компанія "Меблева Крайіна" виготовить кухню упродовж 21 робочих днів.
Базові кольори корпусу та фасадів кухні, які не впливають на ціну кухонного гарнітура:


Цей кухонний гарнітур відправляємо Новою Поштою або Деливери у всі регіони України. Доставку оплачує Покупець за чинними тарифами поштових операторів. Кухонний гарнітур приїде до вас у розібраному вигляді, для збирання гарнітура доведеться докласти власні сили або скористатися послугами стороннього фахівця зі збирання.
Також покупець під час оплати вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Ці опції представлені в картці товару.
Під час використання опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті", гроші будуть переведені на рахунок Продавця.
Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банка" дає змогу покупцеві розділити плату за товар на рівні частини і виплачувати їх упродовж 2 або 3 місяців (на вибір покупця). Цей вибір відбувається під час оформлення замовлення в картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків під час вибору цього способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого плаття!
| Основні | |
|---|---|
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 450 мм |
| Висота нижнього рівня | 850 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2600 мм |
| Глибина верхнього рівня | 300 мм |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 28 мм |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип меблевої ручки | ручка-планка |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |