
від 9 930 ₴
Шафа-купе - відмінне рішення для ваших спалень, передпокоїв та віталень. Незамінний атрибут для зберігання одягу й особистих речей всієї родини.
Ціни вказані для базової комплектації шафи (Плательного відділення, поличного відділення, поличка над плательним відділенням, тремпель в плательному відділенні). Можлива опція нанесення піскоструминного малюнка, фо
Працюємо за передоплатою! Сума передоплати 20% вартості товару. Залишок суми Покупець відправляє післяплатою після отримання товару у поштового оператора, який здійснював доставку. Також Покупець при оплаті вартості товару може скористатися опціями "Пром-Оплата" або "Оплата частинами" через "Приват-Банк". Дані опції представлені у картці товару. При використанні опції "Пром-Оплата" гроші (вся сума вартості товару) Покупця будуть зарезервовані на рахунку порталу "Prom". Після отримання товару Покупцем на "Новій Пошті" гроші будуть перераховані на рахунок Продавця. Опція "Оплата частинами" від "Приват-Банку" дозволяє Покупцеві розділити плату за товар на рівні частини та виплачувати їх протягом 2-х або 3-х місяців (на вибір Покупця). Цей вибір здійснюється при оформленні замовлення у картці товару. Покупець не переплачує жодних відсотків при виборі даного способу оплати товару. На карті Покупця має бути сума, що дорівнює сумі першого платежу!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Влаби |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Декор фасаду | Дзеркало, Комбіновані фасади, Лакобель, Піскоструй, Фотодрук (фото-вітраж) |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Венге, Венге магія, Дуб молочний, Дуб сонома, Горіх лісовий, Горіх темний, Яблуня локарно, Ясень темний Шимо |
| Стан | Новий |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 500 мм |
| Висота шафи-купе | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шафи-купе | 2300 |